Read Jete Moderne (Shqip) Modern Life erotik: Modern Life (2, Band 2) by Tan Prifti Online

jete-moderne-shqip-modern-life-erotik-modern-life-2-band-2

Ne kete liber erotik lexuesi Shqiptare do njihet me ate pjese te Jetes tone te cilen une do e quaja sot Jete Moderne ,ose me mire jete e fshehte.Ngjarja eshte vertet fantazi por fantazite shpesh na shoqerojne ne kete jete duke u bere edhe realitet i diteve tona.Gjithcka qe bejme ose deshirojme ta bejme shpesh mbetet e fshehur ne ate cipe te lekures tone....

Title : Jete Moderne (Shqip) Modern Life erotik: Modern Life (2, Band 2)
Author :
Rating :
ISBN : 1494793962
ISBN13 : 978-1494793968
Format Type : Hardcover
Language : Albanisch
Publisher : CreateSpace Independent Publishing Platform Auflage 1 24 Dezember 2013
Number of Pages : 24 Seiten
File Size : 675 KB
Status : Available For Download
Last checked : 21 Minutes ago!

Jete Moderne (Shqip) Modern Life erotik: Modern Life (2, Band 2) Reviews

  • Tan Prifti
    2019-04-26 01:08

    Kapitel II Te fshehtat e KlaresKlares nuk i mungonte pra asgje nga gjerat e tjera,e vetmja gje qe asaj i mungonte ishte seksi,pasi vetmija ja turbullonte shpesh mendjen duke e shtyre ne gjera te tjera.Nje dite prej ditesh si ne shumicen e rasteve qe ndodhej vetem ajo nuk kishte cfare te bente ne darke,pasi ishte kthyer nga dyqani i saj dhe kishte ngrene darke futet ne vaske.Uji i ngrohte ne vaske qe rreshkiste mbi lekuren e saj...........Per me teper lexojini Kapitujt e ketij libri vertet shume te bukur i shoqeruar me foto erotike.